niedziela, 23 sierpnia 2015

Co u mnie czyli mały update

Witam Was po dłuuugiej przerwie. Wiem że obiecywałam, że będzie więcej postów ale niestety nie dałam rady. Dlaczego? Już Wam wszystko opowiadam.
Zacznijmy więc od początku. Czerwiec był miesiącem pod znakiem mojej pracy licencjackiej i wszystkim co z tym związane. Pisanie pracy na ostatnią chwilę (jak to zwykle u mnie bywa), potem ciągłe poprawki oraz nauka przed obroną. 23 i 26 czerwca były dniami obron. Pierwsza data to obrona teoretyczna czyli pisemny test, zaś 26.06 to obrona pracy licencjackiej. Obroniłam się na 4 :) Minęło kilka dni i 2 lipca pojechałam do szpitala do Kołobrzegu na planową artroskopię kolana. Szczerze mówiąc to długo dochodziłam do siebie i jeszcze nie jest w 100% idealnie, ale na początku w ogóle nie myślałam o tym by zamieścić tu jakiegoś posta, nie byłam na siłach

Na początku sierpnia pojechałam w okolice Szczecinka nad jezioro Spore. Pogoda dopisała więc konieczne było opalanie :)
Aktualnie sporą część mojego dnia zajmuje rehabilitacja, ponieważ wychodzę z domu o 10 a wracam do domu po godzinie 14 dopiero.Jednak widzę znaczną poprawę. Dodam jeszcze ze rehabilitacja i wszystko co z nią związane jest w kręgu moich zainteresowań, bo od październiku zaczynam studiować FIZJOTERAPIĘ!! Już nie mogę się doczekać :)4 komentarze:

 1. Widze że na twoim blogu bardzo różowo :) Wracaj do zdrowia :*
  http://roksanablogg.blogspot.com/2015/08/o-tym-i-o-tamtym.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Wracaj szybko do zdrowia :D Zazdroszczę studiów, też bym chętnie poszła ale jak na razie nie mam możliwości. Zapraszam do mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Powrotu do zdrowia! ;*
  wonderfuul-adventure.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję obrony i trzymam kciuki za dalsze sukcesy. Szybkiego powrotu do zdrowia i btw. piękne nogi. ;)

  Zapraszam do mnie: http://fashionforazmariaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń